HPC6045NF-6R8M
MFR.Part #
HPC6045NF-6R8M
JLCPCB Part #
C357079
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 34mΩ 5.15A 6.8uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS