HPC5040NF-680M
MFR.Part #
HPC5040NF-680M
JLCPCB Part #
C357071
Package
SMD,5x5mm
Description
400mΩ 68uH 800mA 900mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS