TMPC 0515HP-6R8MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0515HP-6R8MG-D
JLCPCB Part #
C17188132
Package
2220
Description
171mΩ 2.3A 3A 6.8uH ±20% 2220 Power Inductors ROHS