HPC4018BM-6R8M
MFR.Part #
HPC4018BM-6R8M
JLCPCB Part #
C692157
Package
SMD,4x4mm
Description
1.45A 1.6A 6.8uH 98mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS