HPC4012TF-150M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC4012TF-150M
JLCPCB Part #
C357044
Package
SMD
Description
15uH 260mΩ 650mA 750mA ±20% SMD Power Inductors ROHS