TMPC1707HP-2R2MG-D
MFR.Part #
TMPC1707HP-2R2MG-D
JLCPCB Part #
C2991892
Package
SMD,17.6x16.9mm
Description
2.2uH 2.4mΩ 43.5A 62A ±20% SMD,17.6x16.9mm Power Inductors ROHS