HPC3015TF-100M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC3015TF-100M
JLCPCB Part #
C155128
Package
SMD
Description
10uH 264mΩ 750mA SMD Power Inductors ROHS