TMPF 0606LR-8R2MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0606LR-8R2MN-ABD
JLCPCB Part #
C17611522
Package
0606
Description
24.8mΩ 6A 8.2uH 8.5A ±20% 0606 Power Inductors ROHS