TMPA 0603SV-6R8MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA 0603SV-6R8MN-D
JLCPCB Part #
C17619786
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
4.2A 50mΩ 5A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS