FCM1608CF-181T03
MFR.Part #
FCM1608CF-181T03
JLCPCB Part #
C5441304
Description
-55℃~+125℃ 180Ω@100MHz 300mA 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS