HFZ 3216PF-271T45
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 3216PF-271T45
JLCPCB Part #
C17559784
Package
1206
Description
1 16mΩ 270Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS