TMPC 0515HP-100MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0515HP-100MG-D
JLCPCB Part #
C17238801
Package
2220
Description
10uH 2.3A 235mΩ 2A ±20% 2220 Power Inductors ROHS