HCI1005LF-4N7S
MFR.Part #
HCI1005LF-4N7S
JLCPCB Part #
C127297
Description
200mΩ 300mA 4.7nH 4GHz 7@100MHz High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS