HCB2012KF-420T50
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCB2012KF-420T50
JLCPCB Part #
C369523
Package
0805
Description
1 20mΩ 42Ω@100MHz 5A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS