TMPC0312H-1R0MG
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC0312H-1R0MG
JLCPCB Part #
C357127
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1uH 3.3A 5.5A 50mΩ ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS