TMPA0402SP-1R0MN
MFR.Part #
TMPA0402SP-1R0MN
JLCPCB Part #
C2880097
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
19mΩ 1uH 5.5A 5.5A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS