TMPA0605SV-100MN-D
MFR.Part #
TMPA0605SV-100MN-D
JLCPCB Part #
C305195
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10uH 44mΩ 5.7A 6A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS