ACM 3225F2RV-101T01-T
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
ACM 3225F2RV-101T01-T
Description
-40℃~+125℃ 100mA 100uH@100kHz 10MΩ 2 2.6Ω 80V - Common Mode Filters ROHS