TMPF 0703A-3R3MN-ABD
MFR.Part #
TMPF 0703A-3R3MN-ABD
JLCPCB Part #
C17440795
Package
SMD,7.8x7.6mm
Description
13A 18mΩ 3.3uH 8A ±20% SMD,7.8x7.6mm Power Inductors ROHS