HCB4532KF-121T50
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCB4532KF-121T50
JLCPCB Part #
C357027
Package
1812
Description
1 120Ω@100MHz 20mΩ 5A ±25% 1812 Ferrite Beads ROHS