GSEDC5B250
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
GSEDC5B250
JLCPCB Part #
C19841107
Package
SOD-323
Description
13.5A@8/20us 1uA 25V 25pF 350W@8/20us 5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS