SK016M471F12PKKKS00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SK016M471F12PKKKS00R
JLCPCB Part #
C916222
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS