SC0603J6R80G2BNRH
MFR.Part #
SC0603J6R80G2BNRH
JLCPCB Part #
C5356326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS