SC1210J8R20G1CNRH
MFR.Part #
SC1210J8R20G1CNRH
JLCPCB Part #
C7421959
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS