SC0402J1504F2ANRH
MFR.Part #
SC0402J1504F2ANRH
JLCPCB Part #
C5140695
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS