SC2512J5602F1WNKH
MFR.Part #
SC2512J5602F1WNKH
JLCPCB Part #
C7422048
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS