SC0402F1002F2ANRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SC0402F1002F2ANRH
JLCPCB Part #
C3152059
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS