SC0805J1000F4ANRH
MFR.Part #
SC0805J1000F4ANRH
JLCPCB Part #
C3152216
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS