SC1210F43R0F1CNRH
MFR.Part #
SC1210F43R0F1CNRH
JLCPCB Part #
C7421847
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS