SK4054S5-42
Extended
Manufacturer
Suntek
MFR.Part #
SK4054S5-42
JLCPCB Part #
C2986186
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 25uA 4.25V~6.5V 4.2V 500mA Charging IC Lithium Battery SOT-23-5 Battery Management ROHS