SMW9040S102DTT
MFR.Part #
SMW9040S102DTT
JLCPCB Part #
C41406954
Package
SMD,9.5x5.6mm
Description
-20℃~+80℃ 1.8kΩ 100MΩ 1mH@100kHz 2 300mΩ 500V 500mA 50V SMD,9.5x5.6mm Common Mode Filters ROHS