SMW5025S251PTT
MFR.Part #
SMW5025S251PTT
JLCPCB Part #
C22386588
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mΩ 20mΩ 250Ω@100MHz 50V 5A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS