SLO0412T1R0MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO0412T1R0MTT
JLCPCB Part #
C22386592
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
1uH 4.5A 43mΩ 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS