SLO252012F4R7MTT
MFR.Part #
SLO252012F4R7MTT
JLCPCB Part #
C275675
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.55A 237mΩ 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS