SMW4520S142NTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW4520S142NTT
JLCPCB Part #
C47416430
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2kΩ@100MHz、1.4kΩ@100MHz 1.9A 10MΩ 2 50V 81mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS