SMW4015S251KTT
MFR.Part #
SMW4015S251KTT
JLCPCB Part #
C7463381
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 150V 24mΩ 250Ω 3.1A 60V 4015 Common Mode Filters ROHS