SLO0420T4R7MTT
MFR.Part #
SLO0420T4R7MTT
JLCPCB Part #
C19192533
Package
SMD,4x4mm
Description
4.7uH 58mΩ 5A 6.3A Molded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS