SMW0530H101ATT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW0530H101ATT
JLCPCB Part #
C5441719
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 100uH 300mA 4kΩ 580mΩ 80V SMD Common Mode Filters ROHS