SLT7850V331MBP
MFR.Part #
SLT7850V331MBP
JLCPCB Part #
C22364600
Package
Plugin,78x50mm
Description
25mΩ 330uH 35A Flat-wire wound inductor ±20% 插件,78x50mm Power Inductors ROHS