SLO0850H100MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO0850H100MTT
JLCPCB Part #
C20623978
Package
SMD,8.7x8mm
Description
10uH 35mΩ 6A 7A Molded Inductor ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS