SLW252012P3R3MST
MFR.Part #
SLW252012P3R3MST
JLCPCB Part #
C207868
Description
1.7A 163mΩ 2.1A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS