SCA1812H39NGTT
MFR.Part #
SCA1812H39NGTT
JLCPCB Part #
C5182192
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
100@150MHz 2.1GHz 39nH 3A 4.4mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS