SLT400125T131MTB
MFR.Part #
SLT400125T131MTB
JLCPCB Part #
C908347
Package
Plugin
Description
10mΩ 130uH 2.4mm Toroidal inductor ±15% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS