SLS5D28S220MTT
MFR.Part #
SLS5D28S220MTT
JLCPCB Part #
C364125
Package
SMD,6x6mm
Description
122mΩ 22uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS