SLT050125T470MUB
MFR.Part #
SLT050125T470MUB
JLCPCB Part #
C326012
Description
0.7mm 3.5A 38mΩ 47uH Toroidal inductor ±20% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS