SLF0403-6R8MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLF0403-6R8MTT
JLCPCB Part #
C242306
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.41A 117mΩ 6.8uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS