SLT040125T470MUB
MFR.Part #
SLT040125T470MUB
JLCPCB Part #
C326002
Package
Plugin
Description
2A 42mΩ 47uH Toroidal inductor ±20% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS