SLO0530T2R2MTT
MFR.Part #
SLO0530T2R2MTT
JLCPCB Part #
C22370524
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
14.5mΩ 2.2uH 7.2A 9A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS