SLT038125T330MUB
MFR.Part #
SLT038125T330MUB
JLCPCB Part #
C325996
Description
2.5A 33uH 34mΩ Toroidal inductor ±20% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS