SLS4D28S150MTT
MFR.Part #
SLS4D28S150MTT
JLCPCB Part #
C364116
Package
SMD,5x5mm
Description
149mΩ 15uH 760mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS